Open Texels Kampioenschap

Update 6 mei: Nog enkele plaatsen beschikbaar!
Open Texels Kampioenschap, zaterdag 6 juli 2019. Inschrijven start 1 mei a.s.
Flyer Open Texels 2019

Vader Richard (PUK-Haarlem) en zoon Stefan Bouwmeester (JdBclub Schoorl) winnaars Open Texels Kampioenschap 2018.
Wat een heerlijke dag! Om half tien richting de boot om de meeste deelnemers op te halen van de boot. (Een aantal verbleef een weekend of weekje op ons eiland). Koffie en gebak stonden klaar. Om kwart voor 11 zijn we gestart met de 1ste partij. Onder een stralende hemel zijn de 4 partijen gespeeld. Rond 5 uur was de prijsuitreiking. Oeps! Fout in het registreren van de scoor. Maar gelukkig snel hersteld (dank aan Dick Werkman, die ook van de partij was). Richard en Stefan Bouwmeester werden 1ste, 4 partijen gewonnen en 25 pnt. Ron Bakker en Bram Kooij (beiden van JdBClub Schoorl) wonnen ook hun 4 partijen en hadden 24 pnt. Ruud Magré en Johan Keijer (Elza Boules) hadden ook 4 partijen winst met 23 pnt. Beste Texelaars werden Alie Schouten en Rob Blok, zij wonnen 3 partijen met 11 pnt. Winnaars, gefeliciteerd. En alle 64 deelnemers, bedankt dat jullie erbij waren. Jullie hebben er een geweldige dag van gemaakt. Tot volgend jaar!

Een geweldig Texels Open Kampioenschap 2017. Fantastisch weer en 64 super deelnemers.
Jeu de Boulesclub Den Burg wil ik iedereen bedanken die van het Open Texels 2017 een schitterende dag hebben gemaakt. Alle deelnemers, dank je wel dat jullie erbij waren. De prijswinnaars, gefeliciteerd en tot volgend jaar. Voor de verliezers, volgend jaar herkansing. Al onze vrijwilligers en bestuur: diepe buiging. Bedrijven die ons hebben gesteund met goederen of een bijdrage en onze sponsors. Zonder jullie geen Open Texels. En Job Schepers voor de aandacht in de Texelse Courant. Dank jullie wel!!!

Fanatisme en gezelligheid ontmoeten elkaar op Open Texels 2017
(Dank aan Job Schepers Texelse Courant)

Schotvanger en Schekkerman uit Alkmaar winnaars fantastisch Texels Open 2016.

Een fantastisch Open Texels Kampioenschap 4 juli 2015